| ncgloveintheair a întrebat:

Credeti in dragostea la prima vedere? Ei bine eu da.M-am intalnit ieri intamplator cu un un baiat de care m-am indragostit pe loc.Eu cred ca si el ma place după cum ma priveste, dupa cum se comporta etc. Dupa putin timp m-am intalnit cu el pe strada iar inainte sa ma salute s-a oprit m-a privit drept in ochi si mi-a zâmbit.Nu pot sa m-il scot din cap.Azi noapte am visat ca ne imbratisam in parc.Cu siguranta eu nu voi face primul pas, dar nu pot sa mai astept. Vreau sfaturi si păreri.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia e atractie fizica atat nu dragoste, nu, nu cred in dragoste feminima nici la mia intarnire

| R0R0 a răspuns:

Eu nu cred in dragoste la prima vedere.
Este, in primul rand, atractia pe moment. Dupa aceea apar sentimentele.
Eu cred ca si el te place.

| Silkin_Ana_1995 a răspuns:

Dragoste la prima vedere..., ma topesc happy
daca iti place asa de tare de el, incearca sa deveniti mai intii prieteni, iar apoi cred ca precis va veni momentul in care veti vorbi despre sentimentele voastre. Succes!

| ncgloveintheair explică:

Pai am stat mai mult timp impreuna, cateva ore, am ajuns sa ne cunoastem mai bine si ne intelegem de minune. Încă mai ținem legatura, si observ ca vrea sa ma invite in oras dar ii vine greu.