| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma ma imbrac la un concert seara?
Am asa: o rochie rosu inchis cu buline albe si decolteu mediu, o fusta ca de leopard, colanti negri cu leopard pe margine, jansi stramti cu emitatie de taieturi big grin
Sus: camasa cu scurta decolteu mediu si pe corp cu dungi mov, tricou alb cu futuri mov, bluza gri pe care scrie love cu auriu, maieu gri care scrie cu paiete new york chic si tricou negru cu trena si trei fundite (nu prea are decolteu...).
In picioare: sandale cu platforma crem, balerini negri cu floricele sau sandale cu paianjan auriu.
La accesorii ce imi recomandati?
Dau funda! :*

1 răspuns:
| Annnonimm a răspuns:

Fusta de leopard, tricou cu trena si sandale paianjen auriu :p