| Kiduutza a întrebat:

Vineri plec intr-o vacanta in Italia...nu stiu cu ce sa ma imbrac mai comod, am haine nu zic ca nu, dar nu cred ca voi fi comoda in ele, imi spuneti niste idei? deci: vine asa: am un tricou lung si cu o pereche de colanti mov si am un maieu lung care se poarta la colanti, am si o pereche de colanti rosii si am o pereche de tenisi si o pereche de balerini crem, cu ce sa ma imbrac? care sunt parerile voastre? raspunsul cel mai bun, primeste funda! scuza-ti categoria!

Răspuns Câştigător
| Miki_9341 a răspuns:

Dupa parerea mea :
1.colanti trei sferturi si in tricou sau maieu pentru colanti
2.pantaloni scurti/trei sferturi si maieu/tricou
3.rochita putin mai lunga pentru ca s-ar putea sa adormi