| cryna a întrebat:

cu ce as putea asorta o pereche de pantaloni negri DE STOFA [noua uniforma scolara crying ]? ce fel de pantofi as putea purta?

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Naspa uniforma:|[de stofa>:P]. mrg:)
poti sa iei niste botine negre.plus ca se apropie anotimpul rece:)
uite fara toc[mrg pe alta culoare:)]
http://adelle.files.wordpress.com/2008/01/botine-forever-mine.jpg
[sunt simpatice:x]
sau cu toc[daca vrei, va permite profii:-@ etc]
http://www.envy.ro/moda/Incaltaminte/Botine/Botine-mov-New-Yorker-9283
sau. daca timpul iti permite, poti purta niste sandalute.
la pantalonii de stofa trebuie sa porti botine, pantofi, sandale.chestii din astea elegante
oricum adidasi/converse nai sa poti purta la pantalonii de sotfa:))
sau iti poti lua niste balerini mai colorati[funcky]si ii poti asorta cu nistee accesorii de par, bratari colorate.chestii de genu:*

1 răspuns:
| saynotoemo99 a răspuns:

Niste bascheti alb negru si o camasa strmta la bra dar larga la bust ceva de culoare gri oricum