| zippit a întrebat:

TPU cu ce ati asemana mirosul persoanei dragi?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Wow, foarte faină întrebarea.
Dacă mă gândesc bine există un parfum pe care l-am întâlnit doar la el dar nu știu cu ce să îl asemăn, nu e parfum, nici detergentlaughing, e mirosul specific fiecărui om.

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Dulceata big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Piㄨㄨy a răspuns:

Cu un parfum de la Avonlaughing:X

| Aylee a răspuns:

Nu ar putea fi asemanat cu nimic.

| anutza a răspuns:

Cine doreste sa se inscrie ca reprezentant Oriflame? pana la 40 % discount, poti sa renunti cand vrei, nu esti obligat sa dai in fiecare campanie, comanda. merita sa incerci. Daca te inscrii pana lpe 12 iunie si trimiti comanda de minim 250 de lei intri si in programul de bun venit si primesti cadou un portfard, apoi o pereche de ochelari si apoi o super geanta! merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Doar iti castigi prieteni, si faci si tu ceva economii din banii care iti raman tie de la comenzi. Spre ex daca dai comanda de 5 mil, iti raman tie 2 milioane. Si vei strange usor comanda daca esti sociabila si ai prieteni e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| emosoul a răspuns:

Capsuni...trandafiri:X:X