| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce e mai bine sa scrii? Cu creionul, cu stiloul sau cu pixul? [ Pentru notite ] Dau funda pentru cine imi explica de ce cu... big grin

5 răspunsuri:
| Angel7 a răspuns:

eu conside ca scriu mult mai bine cu pixul cu pasta
de ce?
1stiloul se manajeste.trebuie sa fii atent sa nu te bagi in randul de mai sus si sa manjesti foaia
varful de la creion se rupe cateodata dar macar poti sa stergi cu guma greselile
sper ca ti-am fost de folos

| Radu18 a răspuns:

Poi cu pixul si sa iti explic si de ce, pai creionul nu se vede asa bine si se toceste repede, stiloul se vede bine dar trebuie incarcat mereu, iar pixul e bun si cu 2-3 pixuri termini anul fara problemewinking

| stefickutssa a răspuns:

Pai e bine sa sc cu creionul cand iti iei notite sau vrei sa planifici ceva pentru ca daca gresesti poti sterge dar in general e bine sa folosesti pixut pentru ca sc frumos si repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti, felicitari!
@ Radu : Scuze am dat din greseala stupid din loc sa bifez folositoor scuze din nou! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu scriu bine şi frumos cu creionul pentru că îl manevrez mai uşor. Şterg când greşesc, nu tai, ca în cazul pixului.Arată mai ordonat.