| lorycool a întrebat:

Cu ce preferati sa scrieti? Cu pixul sau cu stiloul? De ce?

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pixul... fiindca nu-mi plac pixurile alea gay numite stilouri.

| ImmortalQueen a răspuns:

Cu stilou`, da din ala fara penita gen pix pentru ca scriu mai bine cu el.

| Alina0491 a răspuns:

Ei... mie imi place cu pixul dar sa scrie mai gros. Da, sincer cu stiloul scriu mult mai frumos. Hey, e ciudat happy dar nu stiu ce prefer, mi-e indiferent!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cu pixu. ca cu stiloul eu cand apas pe el ii rup penita.
Si oricum profesorii mei dicateaza foarte repede si cu stiloul nu pot sa scriu repede. mai bine cu pixu. ca gasesti de cate feluri vrei. mie imi place si cel care scrie gros si cel care scrie subtire.
PaPa PuP

| Alyra a răspuns:

Cu pixul pentru ca nu trebuie sa schimb tuburi si nu ma murdaresc de cerneala si cu stiloul pentru ca scrie mai frumos. Daca ar exista un pix-stilou ar fi minunat!

| zanesiprintese a răspuns:

Cu pixul care scrie mai gros. pentru ca aluneca pe hartie.

| AngelaZero a răspuns:

Pixu. ca nu ma umplu de cerneala ca dupa aia sa-mi fie lene sa merg sa ma spal pe maini. ah, si pixu e mai ieftin oricum

| VooDau a răspuns:

Pix imi place cum scrie.

| madryela a răspuns:

Cu pix pentru. ca scriu mai repede numai ca pixul strica scrisul(asa am auzit)