| AOLEVRIC a întrebat:

Cu ce program a fost facut acest filmulet? https://www.youtube.com/watch?v=mSsemTPOrAo Stiti programe de genul? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Http://kickass.to/......83465.html cu unastfel de rogram a fost creea, iti trebuie un pc foarte bun sa poti lucra in astfel de program, in momentul finalizarii filmului cand trebuie sa alegi formatul filmul atunci treuie sa RANDEZI filmul si ai nevoie de un cpu bun care sa proceseze bine altfel nu faci decat sa-ti "omori cpu-ul"

| Macovei_Edy_2000 a răspuns:

Movie Maker