| printseeeesaaa a întrebat:

Buna TPU cu ce sa asortezzz o pereche de blugi taiati albastri si niste cizme negre pana la genunchi tinand cont ca afara ii frig? sh daca nu am jacheta o geaca verde tipator cu gluga cu puf alb ar merge la cizme negre si blugi taiati?

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

In primul rand cred ca blugii taiati nu prea merg cu cizmele lungi, mai degraba cu niste botine. dar daca tie iti place... treaba ta.
ai putea sa asortezi imbracamintea cu niste accesorii negre. (+ ca nu prea cred ca da bine gluga de puf alb). ar fi... ciudat. doua nonculori si doua culori reci(ma refer la blugii albastri si jacheta verde). mai degraba ai fi combinat o culoare rece si una calda, sau diferite nuante ale unei singure culori.

1 răspuns:
| AndrU_4000 a răspuns:

Eu cred ca da, dar ar trebui sa iti pui niste accesorii negre :p. Sper ca te'am ajutat!