| vanilivanessa a întrebat:

Buna TPU.cum aflu ce procesor are laptopul meu? cel mai bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut!
Da clik dreapta pe my computer si dupa aia da-i properties si iti arata acolo.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Clik dreapta pe computer si properties sau start-run tastezi dxdiag si ai toate specificatiile.

| Ramona000 a răspuns:

Da clik dreapta pe my computer si dupa aia da-i properties si iti arata acolo.

| claudinho18 a răspuns:

Intra in Start-Run si scrie dxdiag.

| ionutz38 a răspuns:

Intra in START acolo ai RUN si acolo SCRII "dxdiag" acolo afli si placa video si ram si procesor si hard deci aflii tot