| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cum as putea sa imi sterg contul acesta sau cel putin sa il anulez pentru o vreme?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact", de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator ANONIM.
Te pup!

| g4mma a răspuns:

Trimiti mesaj la contact la draguta de Cristina.

| FUCKy0u a răspuns:

Nu poti.Nu mai intra pe el.

| CaptainPanda a răspuns (pentru FUCKy0u):

Ba da poate

| FUCKy0u a răspuns (pentru CaptainPanda):

Nu serios

| CaptainPanda a răspuns (pentru FUCKy0u):

Foarte serios! cum a spus si g4mma,ii va raspunde Cristina

| CaptainPanda a răspuns:

Intra pe blogul TPU si ia-le adresa de mail.scie-le ca vrei sa it stergi eu asa am facut dar m-am razganditwinking crede-ma merge! fundita?