| BobyJupanu1 a întrebat:

Cum cuceresc o fata care nu ma place(sunt indragostit nebuneste de ea)?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu ea, sa o inviti undeva, la un ceai, cafea, vezi daca aveti lucruri in comun. Dar daca nu te place trebuie sa accepti asta, mai sunt si alte fete.

| darrio2007 a răspuns:

Daca o fata nu te place, poti sa te si spanzuri.

| ibaal a răspuns:

Tu poti incerca sa fi prietenul ei inainte de toate. Daca a spus ca nu te place, nu o poti forta.
Insa daca in timp te vede ca esti un baiat bun, poate, poate ajunge sa te indrageasca si apoi sa-ncepeti o relatie.
Succes.
Daca nu se poate, aia e...ai sa gasesti pe cineva care chiar te merita si va fi reciproca treaba!