| alexandrurap a întrebat:

Salut, imi place nebuneste de o domnisoara, si am vorbit ceva timp, dar are prieten cum as putea so cuceresc? am nevoie cu adevarat de ajutor vostru

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Sincer sa iti zic nu se merita, chiar daca iti place mult dar avand in vedere ca e cu cineva crede ma ca nu sunt prea sigur ca ar renunta la o relatie pe care poate o are de mult pentru ca se va gandi cum este mai bine si ce prioritati are in primul rand.Nu te mai implica prea mult, nu vreau sa aud ca dupa aia suferi din pricina asta. Timpurile noastre ne-au invatat ca numai cel mai puternic are cea ce-si doreste si numai cel care lupta poate iesi invingator.Totul se rezuma la legea fundamentala a luptei pentru supravietuire iar cei slabi nu au ce cauta aici.

| cryssa a răspuns:

Nu o cuceri in nici un fel.are prieten.asteapta pana se desparte de el...fii umarul pe care sa plangawinkingmerge 100%