| BobyJupanu1 a întrebat:

Cum cuceresc o fata care nu ma place(eu sunt indragostit nebuneste de ea)?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate chiar nu ai cum sa cuceresti pe cineva care nu te place!
Evit-o si cauta-ti alta fata, care sa te placa!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce doresti tu se poate aprecia ca fiind ''o misiune imposibila'' deoarece sentimentele de afectiune nu sunt reciproce. Este o pierdere de vreme cu totul inutila. Din nefericire pentru tine. C'est la vie, (vorba francezului!)

| Plato a răspuns:

Imposibil.

| Emma30555 a răspuns:

Imaginează ți cum ar fi sa te placa o fata pe care nu o placi. Ce poți sa faci, poți sa o iubești cu forța dacă tu nu poți sa simți?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Prin magie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum.

| Rux04 a răspuns:

Salut. Nu poți forța pe cineva să te placă. Ce poți face este să cauți pe altcineva.

| Issabelle6789 a răspuns:

Fii tu insuti si sincer cand esti in preajma ei. Daca e sa ai noroc atunci mult succes! Insa, nu uita, dragoste cu sila nu se poate!

| GeneviveJ a răspuns:

Femeile sunt dificile prin faptul ca niciodata nu stii ce vor! Eh, asta e natura lor si nu stii niciodata cand totul se intoarce la 90 de grade. Daca ea nu te place din motive bine intemeiate care sunt de neiertat nu ai ce face decat sa accepti situatia si sa nu mai insisti! Insa daca simti ca exista o posibilitate doar ca pana acum nu ai reusit sa te faci remarcat e timpul sa iti schimbi atitudinea! Intereseaza-te despre ea ce ii place, poate iti plac si tie aceleasi lucruri, incearca sa o impresionezi indirect, daca ii plac animalele si si tie incearca sa o faci sa vada asta! Totul se poate schimba si mereu poti ajunge in locul celuilalt, deci nu dispera. Asteapta fii calm si rational, nu insista si nu o presa in a vb cu tine pentru ca asa mereu o vei indeparta tot mai mult! Daca nu va merge cu ea capul sus, sunt atatea femei pe care nu le-ai cunoscut inca si poate una dintre ele va fi si cea cu care vei ramane! Sfatul meu e sa nu te injosesti niciodata in fata nimanui! Succes happy