| SunshineRoyal a întrebat:

Buna am 11 ani si m-am indragostit nebuneste de o fata din clasa de la mine ...va rog frumos dati-mi niste sfaturi cum sa fac s-o cuceresc dau.

Răspuns Câştigător
| Raduuuuuu a răspuns:

Du-te la ea si spune-i direct ce simti pentru ea. Daca esti mai timid intreaba o prietena mai buna de a ei dar sa fie si prietena ei o fata de incredere.Incearca sa vorbesti foarte mult cu ea cerei id ei de mess (daca il ai e foarte bine), vorbeste cu ea cat de des intra zii niste chestii oarecare ex.ce ai facut azi o intrebi si ce a facut ea.Incearca ca ea sa te placa in sens de companie sa ii fii o companie pozitiva si placuta.La un moment ea o sati zica ca ii place sa stea de vorba cu tine si o sa-ti ceara numarul de tel tu sa il dai dar sa nu-ti faci mari sperante.Ea o sa-ti trimita un mesaj ca te place macar 5% si sa-i spui ca tu o placi mai mult si ca esti nebun dupa ea. Daca i spui in faza in care esti acum o sa zica: Yack dar daca o sa devii prieten cu ea o sa ai mai multe sanse de a te combina cu ea.Asa am facut si eu si aproape imi iese si eu am 11 ani big grin si eu eram ca tine dar...am zis nu mai pot sta asa si am facut miscare big grin. Funda smug?

| SunshineRoyal explică (pentru Raduuuuuu):

Ai funda da-mi mai multe detalii pe id meu eduard_ionut21 pls

| Raduuuuuu a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Sper sa te ajute sfatul meu big grin BAFTA

11 răspunsuri:
| Madyupsik a răspuns:

Atragii cit mai multa atentie, fii amabil si dragut. Arata-i ca o respecti si ca iti este importanata. Si in final invit-o la o inghetata sau mai stiu eu. Si spune-i tot ce simti pentru ea. bafta

| mada1820 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, sa te comporti frumos cu ea, sa petrece mai mult timp in preajma ei, in felul asta ar putea sa se ataseze si ea de tine.

| SunshineRoyal explică (pentru mada1820):

Inteleg dar ma tem sa nu ma respinga broken heart

| SunshineRoyal explică (pentru mada1820):

Ma tem sa nu ma respinga

| Marry410 a răspuns:

Baga-te inseama.ia-o USOOR....nu te duce direct la ea crede-ma ..ca apoi o sperii big grin

| SunshineRoyal explică:

Poi inteleg este ca o sore pentru mine dar cand o sa-i spun a tem sa nu ma respinga sau sa ma ignore definitiv broken heart

| intrebarilacarenuteastepti a răspuns:

Deci trebuie sa-i spui pentru ca altfel nu vei stii niciodata daca si ea te iubeste...winkingSunt sanse sa te iubeasca si ea. Incearca, si spune-i...Dar sa stii.trebuie mai intai sa fiti prieteni fff apropiati iar apoi iubitiwinking [Asa am facut si eu cu iubitul meu.si avem amandoi 11 ani]

| SunshineRoyal explică (pentru intrebarilacarenuteastepti):

Multumesc frumos chiar nu ma asteptam sa imi raspunda cineva de varsta mea rolling on the floor