| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cum fac pe facebook, sa imi vad doar eu poza de profil? Adica ceilalti daca incearca sa dea click pe ea ca sa dea like sau comm sa nu poata?

Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

Nu poti so ascunzi pentru toata lumea ci numai pentru cei care nu-ti sunt prietenei, adica prieteni oriceai face iti vor putea da like si comm dar sa revenim la tine ei bine intri pe facebook dai la contul meu setari de confidentiale si iti va aparea o pagina nou pe pagina respectiva este o lista in partea stanga unde ai :Toata lumea", "Prieteni prietenilor", si "Doar prieteni", daca vrei sa til securizezi dai pe "Doar prieteni" si astfel doar prieteni iti vor mai putea vedea "Pertele", "Informatile","Fotografiile", si "Notitele"

Succeswinking

| myhaella_2045 a răspuns:

Dai la,,Setarile contului'',apoi la,,Setarile de confidentialitate'', apoi la,, Personalizeaza profilul'' si acolo poti da.