| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
cum imi sterg contul te wartune si ce caracter este mai bun?
funda

5 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

Caracterul nu se poate sterge ramane pana la setergerea contului!
Iar pentru mine cel mai bun caracter este arcasul si magul!
Bafta in continuare!winking

| MestecGuma explică (pentru SisMusic):

Pai cum se sterge?laughing

| SisMusic a răspuns (pentru MestecGuma):

Este pe site-ul principal cand dai log trebuie sa ai undeva schimba parola iar mai jos ai sterge cont!

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Knight-ul e mai bun pvm da daca e facut corect e fenomenal si in pvp. Magul e bun in amandoua mai ales ca are doua vraji pentru heal dar o sa ii trrbuiasca ceva pdef. Archerul e clar pentru pvp.

| Gegeran_Antonio_2000 a răspuns:

cel mai bun ii vrajitorul (magul) are magii puternice si ii mai tare ca razboinicul si arcasul(elvul)