| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! Cum mut o imagine dintr-un folder in alt folder?

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Te duci la imagine dai click dreapta apoi copy, te duci in dosarul in care doresti sa o pui dai click dreapta apoi paste.

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru cristiiiiiii):

Am facut asta si le-am sters din primul folder, acum sunt in folderul in care le-am mutat si in Recycle Bin. Intrebarea este : daca le sterg din Recycle Bin raman in folderul in care le-am mutat?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Da normal

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru cristiiiiiii):

Ai avut dreptate, au ramas in folder. Multumesc mult de ajutor, funda! happy

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Ms

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru cristiiiiiii):

Cu placere.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dai click dreapta pe poza, alegi din acea listă "cut". După, deschizi filderul în care vrei sa muți imagine, dai din nou click dreapta și alegi "paste".
Baftă!

| ALYNAMARYA a răspuns:

Click dreapta pe imagine, apoi "cut" sau "taie". Dupa aceea te duci la folderul unde vrei sa duci imaginea si dai "paste" sau "lipeste".

Sarbatori fericite! big grin

| para001 a răspuns:

Cu copy paste

| Danii16 a răspuns:

Pur si smplu."tragi" imaginea din folderul 1 in folderul 2

| YourDreams a răspuns:

Dai clik dreapta pe imagine, şi acolo o să îţi scrie: Move to... sau Copy to..., îţi alegi folderul şi gata; x

| Ella138 a răspuns:

Dai clic dreapta pe imagine, selectezi Cut, dai folderul in bara, il deschizi pe ala in care vrei sa muti imaginea, clic dreapta si Paste