| kboom a întrebat:

eu am auzit ca se poatem pune o imagine(oricare imagine) pe fundalul unui folder, dar nu stiu cu ce programa...
poate ma ajutati voi...dau funda celui care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am facut un filmulet explicit, ai incepand de astazi, 10 zile la dispozitie, apoi acest link devine inutil.

http://dl.transfer.ro/final_test-transfer_RO-19may-ea92ee.rar

5 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Http://www.dslreports.com/faq/5773 daca nu te descurci iti voi traduce eu ca acum nu am timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a pune o imagine pe un folder:
- click dreapta pe folder, alege proprietati, click pe tabul de sus "customize"
- mai jos este un tab numit "chose picture" click pe el, alegi din fereastra care apare, ce fotografie ai, click pe ea, apoi pe "open" apoi click pe OK.

Sus pe bara acelui hard disk, pe partitia unde se afla folderul, click casuta aia mica cu punctulete, click si alege "Thumbnails" si gata, pe folder vezi imaginea aleasa de tine.

PS - se poate pune imagine chiar si pe partitie, sub foldere, si in fiecare hard.

| kboom explică (pentru anonim_4396):

Scuze dar nu am intseles partea cu "Sus pe bara acelui hard disk, pe partitia unde se afla folderul, click casuta aia mica cu punctulete, click si alege "Thumbnails" si gata, pe folder vezi imaginea aleasa de tine" poti sa spui mai explicit aceasta operatsiune?

| kboom explică (pentru anonim_4396):

La tine parca e win XP dar la mine e Win 7 .....shi e diferit...
nu se primeste ....deci se poate la win 7 tot asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kboom):

Ti-am facut un filmulet explicit, ai incepand de astazi, 10 zile la dispozitie, apoi acest link devine inutil.

http://dl.transfer.ro/final_test-transfer_RO-19may-ea92ee.rar

| Vasii98 a răspuns:

Poti desigur descarca acele imagini
ele se numesc png-uri
daca, exemplu ai nevoie de un png cu fotbal scrii pe google image football png si sunt o multime