| Magda2005 a întrebat:

Am si eu o intrebare! la windows xp se poate sa am o imagine pe desktop, iar cand intru intr-un folder, si cand ies sa fie alta imagine? si daca se poate spune-ti-mi si mie cum va rog! dau fundite si voturi!

2 răspunsuri:
| Gabitech a răspuns:

La xp nu. De la windows millenium in sus, a aparut optiunea sa pui wallpaper in folder. De la vista si mai sus.a aparut optiunea wallpaperului schimbabil (selectezi un folder cu 10 wallpapere de exemplu, iar la interval de cateva secunde ele se schimba si o iau de la inceput). Concluzia, xp nu stie sa faca treaba asta