| Bubble13 a întrebat:

Cum pot adauga un prieten pe TPU.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Dai click pe numele persoanei care vrei să îţi fie prieten şi intri astfel în profilul ei/lui. Sub fotografie, este un chenar verde pe care scrie ''adaugă ca prieten''. Apeşi pe acel chenar, iar astfel...ai emis o cerere de prietenie. Dacă cererea ta va fi acceptată, persoana respectivă va apărea în lista ta de prieteni.
Îţi urez succes şi sper să îţi faci mulţi prieteni. happy

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da-i click pe numele lui si apoi apesi pe "trimite o cerere de prietenie"

| RedAndrew a răspuns:

Dai click pe numele lui, apoi ii va aparea profilul.In chenarul verde scrie Adauga Prieten. Succes!