| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face bani? adica vreau sa spun ca vreau sa imi duc hainele nefolositoare la SH si cartile la anticariat... dar in afara de asta? ce mai pot vinde? am multe telefoane stricate dar nu stiu daca se pot vinde? poate bateria? Va rog dati-mi mai multe idei! mc anticipat :*

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Incearca sa vinzi telefoanele pentru piese, daca sunt mai performant, le dai pe www.tocmai.ro sau www.okzii.ro s-au la un service gsm,sa le ia ca piese si sa le reconditioneze. poti vinde cupru, s-au AUR, ETC