| Andreibbv a întrebat:

vreau sa imi fac un site propriu dar nu stiu despre ce! nu stiu ce sa pun pe el. am bani vreau sa cumpar hosting. vreau sa imi dati niste idei. ( in afara de blog, ca am )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce se gaseste: jocuri/hardware/software/noutati in it/lumea modei, pfai cate exemple iti pot da, daca ai un pc bun iti faci niste video-uri le postezi, arati teste intre componenta x sau y, intre jocul ala, la ce rezolutie, setari, fps.
Ideea este urmatoarea: ti-l faci tu site-ul, sau nu stii?

| Andreibbv explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa il fac.adica cumpar hosting, si dupa il fac eu la mine in calculator cu Nvu funda!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei sa-l creezi singur, eu iti recomand www.ucoz.ro - intr-adevar, ei iti ofera baza, dar site-ul ti-l poti personaliza complet, dupa preferintele tale.