| Unniique a întrebat:

Bună, TPU! Cum pot face sfoara? Repet, sfoara, nu şpagatul. Şi există cumva nişte „ trucuri " pentu a o executa mai uşor?
Apropo, pentru cei care vor veni cu răspunsuri gen : Cumpără o sfoară, nu trebuie să o faci tu, etc, nu vă mai obosiţi.
Fundăăă:*

3 răspunsuri:
| Unniique explică:

Mersi pentru sfaturi, oricum, nu mai am foarte mult, cam cât ai pune un pix între picioare şi podea. Mai am 12 cm. cam mult sad

| Buburuza2306 a răspuns:

Buna! Eu pot si sfoara si spagatul dar stiu un mic truc care sigur te va ajuta, incearca sa faci roata si sa o faci cu picioarele k in sfoara, apoi iar incerci sa te asezi in sfoara apoi iar faci roata asa. si sigur iti va iesi, nu uita, trebuie sa o faci in fiecare seara... daca nu. cu timpul nu o vei mai putea face. Funda?

| darkman47 a răspuns:

Prin sport, nu exista ''trucuri''...
incerci, cu timpul o sa-ti reuseasca. :o