| RamoooNaa a întrebat:

Buna TPU

Cum pot sa primesc like'uri la comentariu pe Facebook?

Sunt intr-un concurs si cine aduna cele mai multe comentarii castiga.

Exista vreun site, ceva?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti fi descalificat, oricine poate vedea ca like-urile tale sunt false, ca vin de la straini care au cont fake.
Cel mai bine e sa iti faci foarte multi prieteni si sa trimiti la toata lista link-ul cu acel comentariu si sa ii rogi frumos sa iti dea like. Eventual le spui ca dai si tu inapoi daca va fi nevoie candva etc.

| 1231242 a răspuns:

Fă spam la greu!

| TheLifeIsGood a răspuns:

Stii, iti poti ruga prietenii sa dea like... Daca nu cumva sunt si ei in concurs... happy

| Buubbu a răspuns:

Du-te afară cu un afiș și ceva steag. O să primești.

| marihen a răspuns:

Nu crede în toate site-urile de pe internet. Unele pot avea viruși! Pur și simplu roagă-ți cunoștințele, prietenii să-ți dea like la comentariu! happy

| Siapavel46 a răspuns:

Hey.Hey.Pe google play este ce va hack.Ei bine este bun dar nu asa bun pentru este cu chinezi japonezi.Nu stiu numele dar este multe bune avolo doar cauti hack Facebook trebuie sa incerci multe ca multe sunt fail