| periuta a întrebat:

Salut grup, știe careva cum poți vedea primul comentariu de la o postare? Sa fiu mai detaliat
Pe Facebook s-a organizat un concurs de com și acum adminii au nevoie sa vadă primul comentariu, dar -sau adunat 456 k comentarii sa derulezi este imposibil mai este vreo varianta? Ofer funda mulțumesc

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Nu stiu, dar parca era o optiune de afisare a comentariilor "de la cele mai vechi". In general se afiseaza ultimele postate.