| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Cum pot să şterg LIKE-urile de la o pagină?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Te uiti acolo unde scrie:Vezi aprecierile.Dai acolo, apoi iti arata persoanele care au dat llike/apreciat pagina si indreptul fiecaruia apare X. Apesi pe X carora persoane numai vrei like-ul happy
Sper ca te-am ajutat, funda? happy

5 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Ai optiunea" nu-ti mai place" acolo unde ai dat like si apesi.

| Tiby49 a răspuns:

Dai pe butonul unlike :*

| Pυƒυℓєтє explică (pentru Tiby49):

Nu să-mi retrag LIKE-ul. Sunt admină la o pagină, şi vreau să şterg vreo 10 LIKE's. Se poate? Adica de la 210 LIKE's să ajung la 200, şi nu vreau să-şi retragă persoanele LIKE-urile. Vreau eu să şterg LIKE-urile lor.

| LadyR a răspuns:

Buna. Intrii pe acea pagina/profil si dai click pe nu-mi mai place. Funda? puppy dog eyes

| Pυƒυℓєтє explică (pentru LadyR):

NU să-mi retrag eu LIKE-ul! Pur si simplu să fiu admină la o pagină, şi vreau de la 210 LIKE's să am 200. Şi dacă îmi retrag DOAR EU LIKE-ul, voi fi 209. Eu vreau să am 200 LIKE's. Nu pot sa retrag si LIKE-urile altor persoane?