| Qwilda a întrebat:

:* cum pot sa sterg un cont pe face book dar nu ii mai stiu parola decat emailul cum il streg sau nu stiu macar un program de spart parole sa mi`o gasesc dar in pricipal cum streg contul?crying? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Ca sa dezactivezi contul tau de facebook intri la Setari, apoi la Account si acolo o sa vezi ca scrie Dezactivate. Daca sti adresa de email cu care ti-ai facut contul poti cere resetarea parolei.Si eu am uitat parola mai de mult si si am cerut resetarea parolei.O sa primesti un link pentru a reseta parola.Pe majoritatea site-urilor poti reseta parola daca o uiti daca sti adresa de email cu care te-ai inregistrat.Pentru mai multe informatii despre facebook cauta in pagina lor de Ajutor.Succes!