| 10011993 a întrebat:

TPU! cum pot sa sterg un id de messenger? se pare ca mi-a aflat cineva parola!sad

Răspuns Câştigător
| adyymuresan a răspuns:

Sigur ca se poate am sa ati pun un link de unde al poti sa al stergi bagi acolo id care vrei sa al stergi si parola si peste 30 de zile el va fi declarat nul https://edit.yahoo.com/config/delete_user dupa care mai jos ati cere sa bagi din nou parola si un mik camp de complectat si gata peste 30 de zile nu mai ai contul ala succes!

3 răspunsuri:
| anutsaa a răspuns:

Nu poti să-l ştergi, poţi doar să anunţi pe toţi din lista ta că ţi-a aflat cineva parola. sau dacă mai ştii datele de când ţi-ai făcut id-ul te pot ajuta să-l recuperezi. o să-ţi las id-ul într-un mesaj, dacă vrei, bineînţeleshappy

| DdDiX a răspuns:

Nu trebuie sa stergi id-ul de mess poti sa schimbi parola de la id foarte simplu...

| GiGikaaa a răspuns:

Nu poti sa il stergi