| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da ceva programe de aflat parola la id de messenger?

6 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Prea vreti sa le stiti pe toate. O parola nu se afla asa usor, indiferent ca e de messenger, e-mail, skype, facebook, etc. Sunt mai multe metode de a pacali pe cineva sa-ti dea parola, dar de spart parola nu se poate face cu nici un program. Sunt diverse tehnici, de a ca victima sa-ti furnizeze datele personale ale unui cont. unul dintre ele este spam-ul pe e-mail, alta metoda este instalarea unui program care inregistreaza tot ce tastezi (virusi greu detectabili). O alta o constituie site-urile fantoma. lista poate continua, in functie de ingeniozitatea aceluia care face astfel de smecherii.

Trebuie sa ai in vedere un lucru. Aceast lucru constituie infractiune, si se poate pedepsi daca persoana se considera lezata in vreun fel. (ori te da in judecata, ori se sesizeaza cei de la antifrauda, procuratura, etc.)

| JusTPauL a răspuns (pentru m5789932):

Si cum e cu spaul-ul pe e-mail k asta am patit si eulaughing)
Mai mult de o luna de zile mi-a intrat cineva pe id si vorbea doar cu fetele din listalaughing

| adytzaPtk a răspuns:

Nu exista!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mos craciun

Răspuns utilizator avertizat