| GwenStefani a întrebat:

Cum pun muzica pe telefonul Cosmote Joy( http://www.internity.ro/telefoane/cosmote-joy.html ) de pe net, sau de pe calculator? E un anume site? Ma scuzati, nu stiu cum se procedeaza.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Nu stiu ca nu am tel dala

| CristianRadu a răspuns:

Pai de pe net iti recomand doua siteuri:
1. www.cucurigu.ro (e un site bun cu melodii romanesti, dar si straine)
2. www.aimini.net ( e un site cu melodii straine diverse si cu cateva melodii romanesti)

De pe astea cam descarc eu de pe Cosmote Joy. Folosesc Opera Mini 6 ca browser deoarece versiune implicita e foarte invechita dar 6 este cred cea mai noua. BRAVO ca ti-ai luat Cosmote Joy ca si mine.