| MaryaSiAtÂt a întrebat:

TPU.Cum sa-i arat unui baiat ca tin la el? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Gesturi, priviri, discuti. (tachinari cate odata)
Incearca sa vorbesti cu el fa-i complimente, consoleazal cand are nevoie. o sa isi dea seama ca ti la el

9 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Fii tu insuti, si vb cu el glumeste winking
mai stiu eu!

| MaryaSiAtÂt explică:

Pfoaa...multumesc frumos tuturor pentru sfaturi.

| Bogdybgd a răspuns:

Depinde de circumstante, si de modul in care aveti contact.
In principiu', bazeaza-te pe sinceritate, trebuie sa fii sincera, si sa arati ca esti interesata de el, si de ceea ce spune, daca se intampla sa sufere o deceptie, tu trebuie sa fii langa el, sa-i oferi spriji, pentru a-i arata ca, tie-ti pasa. iar, daca va avea loc o eventuala relatie, tu îi vei fi loiala indiferent de ce se va intampla in jurul lui, sau de cate persoane or' sa-l abandoneze.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Crede-ma...ne dam noi seama rapid.

| dana90 a răspuns:

Sai fi alaturi alintal vorbeste frumos cu el priviri senzuale gesturi sai fii alaturi daca are nevoie sau spune-i vez daca el iti acorda atentie deosebita are gesturi tandre fata de tine poate si el te place

| Adele29 a răspuns:

Incearca sa te apropiii de el....de exemplu ca nu intelegi ceva sa iti zica si tie, sms-uri gen ce faci noapte buna pwp.chestii deastea..bafta:X sa ne zici ce ai facut.big grin

| ElenaALeXa a răspuns:

Nu`i arata nimic ...asteapta sa vezi daca tine si el la tine ..si iti va spune. Hmm ..nu te sfatuiesc sa-i spuitongue ca tii la el, ca dupa poate el nu tine la tine, si iese un pic mai rau.

| TheGodOfWar a răspuns:

Pai, spune-i drept in fata ca-l iubesti!

| Nathalia a răspuns:

Când îţi place de un băiat, de obicei el îşi dă seama, dacă cel de care vorbeşti nu a observat acest lucru, încearcă să-i vorbeşti. Întreabă-l lucruri şi dă-i sfaturi! Însă cel mai bine ar fi să-i spui ca ţii la el (;