| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi alint prietena cea mai buna? O cheama Ana Madalina.Nu vreau Anutza Anita sau MadywinkingFunda!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Cum crezi tu că i'ar place ei, nu cum vrem noi.E aiurea să întrebi pe altcineva cum să'ţi alinţi amica. Din moment ce o cunoşti ar trebui să'i găseşti uşor un alint în funcţie de ce'i place să facă, de culoare părului, de felul ei de a fii.
Baftă!

8 răspunsuri:
| iLuzye a răspuns:

Midie.
Nutzi.

| danielaxyz a răspuns:

Malina sau Madutza

| Irina_3405 a răspuns:

Hello.Mie imi suna foarte bine Ane sau simplu Mada.In schimb e alegerea ta. Sper ca te-am putut ajuta :]

| Satanna a răspuns:

-Mada
-Lina
-prietena mea cea mai buna te iubesc din toata inimalove struck
sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?

| rOxAnNe02 a răspuns:

Ane

| Zoey4 a răspuns:

-maddu
-mada
-anne
-medy
sper ca e destul d okehappy funda?puppy dog eyes

| Inna11 a răspuns:

Maduu laughing Madutza. Anne happy ceva de genul laughing

| sweet2dream a răspuns:

Buna.iai putea zice anya. sper ca ti-am fost de folos.