| SecretName1234 a întrebat:

Cum sa ma despart de iubit in jocul lady popular? Ca am incercat in fiecare zi si mereu in apare nu ai noroc inca nu ai iubit. FUDNA!

Răspuns Câştigător
| geanina_1437 a răspuns:

Cand vrei sa te desparti de iubit trebuie sa ai scazut sub 50 igiene fericirea, sanatatea si celelante si ca sa-ti faci iubit trebuie sa ai alea aproape maxime :*:*Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| M3laniaM3ly a răspuns:

Eu am putut sa ma despart din prima happy

| myna_5191 a răspuns:

Bunawinking deci daca vrei sa te despari de iubit nu o sa iti iasa din prima incercare. 100 la 100 te despari in a 14 incercare daca ai noroc te vei despartii mai repede...deci in fiecare zi te duci la disco si sigur in a 14 zi te vei desparti bafta:*