| BebeZpacit a întrebat:

In clasa este un baiat care ma place.Cum pot sa-l fac sa ma placa si mai mult? Fundaa

4 răspunsuri:
| HappyYoyo a răspuns:

Fă-i cadou un cd cu jocu lui preferat, sau cu muzica preferată (nu trebuie să fie original, ci unul scris de tine). va vedea că îți pasă de el și de pasiunile lui. poți să adaugi o poză drăguță cu tine, și poate chiar și un mesaj, dar nu deveni prea siropoasă!

| ToxiikGirl a răspuns:

Pai acum ca sti asta dai mai multa atentie si stai prin preajma lui si vorbeste cu el, adica nu fii timida in fata lui.happyFunda?

| trololul a răspuns:

Nu ai cum.Nici nu cred ca te place.De fapt rade cu baietii in pauza de tine, cica esti cocosata si iti pute claxonul.

| HappyYoyo a răspuns (pentru trololul):

Urât din partea ta!