| MihhaaElla a întrebat:

cum vedeti voi fratele ideal sau sora ideala?

Pentru cea mai frumoasa descriere a lor dau fundita + vot!

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Hmm thinking Daca e mai mare sa nu ma spuna parintilor ca fumez, de ex, cu cine umblu, ce fac. Sa ma ajute la teme, sa imi ia apararea, sa ma includa si pe mine in grupul ei/lui de prieteni.
Daca e mai mic/a sa nu ma cale pe nervi, sa ma asculte, sa nu ma puna sa o/il iau si pe ea/el afara, sa nu ma parasca parintilor cand ies afara desi sunt pedepsita laughing
Asa ar trebui sa arate pentru mine fratele sau sora ideala :d laughing

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Pai depinde daca de ex ar fi o sora mai mare mias imagina'o mereu imbracata frumos cu parul tuns scurt si cu ochi superbi. Mereu plecata parca de acasa dar cand vine sta si ma ajuta la teme si ma ajuta cu ce sa ma imbrac iar cand fac o prostie ma ajuta sa o maschez de parinti happy. ( nu orice fel de prostie laughing ) Eu asa mi-a imaginez happy Nu am avut parte de asa ceva si nu cred ca o sa am happy.

| eubest a răspuns:

Exercitiu de la pagina 43 din carte de vacanta exact asta caut si eu pe net