| Andra22222 a întrebat:

Bună TPU, curând voi avea evaluarea națională și sunt indecisa în a-mi alege un profil. Îmi place matematica foarte mult, dar în egala măsură și romana și biologia. Problema e ca nu mi place deloc latina, istoria, fizica și mai ales chimia. Am înțeles ca la mate-info se pune destul de mult accent pe chimie&fizica, iar la filo pe istorie&latina. Ce sfaturi aveți?
Ofer fundă.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Stiinte sociale. Pana la urma nu le poti avea pe toate, la oricare o sa fie o materie macar sa nu-ti placa.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca la stiinte ale naturii.