| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUbig grin.as dori si eu cateva propuneri de nume pentru formatie de nunta. P S: in formatie sunt 2 fete si un baiatbig grin.astept propunerile voastre. fundita:X+Vot(sz categoria)

2 răspunsuri:
| Costea10 a răspuns:

Pai...sa ma gandesc. Dar depinde de ce canta. Dar daca e nunta, e muzica de petrecere.
Music Magie, The Magic, Magicienii laughing, Trupa Metalistii, Trupa The MIX. Trupa din Craiova (sau ce oras sunt ei)...etc etc laughing, n-am idei

| alexandranegrila a răspuns:

Trebuie sa alegi un nume care sa aduca fericire, siguranta pentru cei ce se casatoresc.(fiind o formatie de nunta).cum ar fi: Angels Wings... Voice of Angels. Sper ca te-am ajutat putin! Succes!:*