| RaLuCuTzZzZzA a întrebat:

Buna TPU big grin... cine imi spune si mie cum as putea sterge toate mesajele de pe facebook, ma ref la alea de pe perete stiti voi cu adevar sau prov chestii de astea big grin... ma dau funda big hug

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Heii; x. Uite cum poti face;-? :*

Dai in coltul mesajului respectiv [coltul din dreapta sus on the phone si iti apare un "x". dai clik pe el si alegi "ascunde mesajul''

Acel mesaj nu va mai aparea pe peretele tau >; dd! Mult succes :*

| Roxett a răspuns:

Pai te duci pe perete, acolo de unde vrei sa stergi mesajele si in dreptul fiecarui mesaj ai un X. daca apesi pe el, o sa stergi mesajele.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca tii mouseul pe un mesaj are un "x" micut in dreapta, asa le stergi

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Cand dai click langa intrebare iti apare un "x" si dai stergere postare.
Funda big grin?

| RaLuCuTzZzZzA explică:

Nu mai... eu roiam sa stiu daca le put sterge p toate odata :d