| Elissa22 a întrebat:

:d Cine ma poate ajuta si pe mine va rog. Mi-am cumparat un telefon, HTC cruise big grin versiunea 6.1 happy Nu e nou si e in limba suedeza. cine ma poate ajuta sa il traduc in engleza. va rog! dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Pai daca telofonul tau nu are la obtiunea setari limba engleza, trebuie sa mergi la cel mai apropiat operator al retelei pe care te aflii deoarece ei vor introduce limba in obtiunile tale sau te vor ajuta sa o gasesti in obtiunile deja existente.
Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Incearca la Settings>system>regional settings

| Fluturel_Adrian_1998 a răspuns:

Pe suedeza limba se scrie språk, setarile Instälningar, iar engleza engelska si romana rumänska.