| biaaaaa a întrebat:

daca ati avea ocazia sa participati la schimburile de elevi, de ce ati face-o? FUNDAAA

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Pentru ca imi place la nebunie sa cunosc lume noua, sa socializez :X
Si pentru ca as vrea sa vad cum traiesc altii. Mai ales in straintate. :X Mi-ar fi putin frica, n-ai de unde sa stii la ce familie nimeresti, dar sunt verficate inainte sa te trimita acololaughing
Oricum mi-as dori o asa experienta :X Pentru ca mai inveti o cultura, mai vezi alti oameni, alte locuri. :X day dreaming M-ai pus pe gandurilaughing