| SpigiBb a întrebat:

daca iau un microfon pentru inregistrari audio in studio si il pun la pc si incep sa inregistrez vocea sunetul este mai clar decat a unui microfon normal? tin sa mentionez ca e doar calculatorul si programe de pe net doar atata! nu am studio! FUNDA

1 răspuns:
| MaBrein a răspuns:

Depinde de microfon, dar da, microfoanele de birou, sunt mai bune decat microfoanele de la casti. Acum mnaa... nu stiu ce vrei sa zici prin microfon normal si microfon pentru inregistrari audio