| Soranikk a întrebat:

Daca iti pui piercing in limba doare? Mai ai voie sa fumezi? Ce nu poti sa faci?

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Am avut și eu piercing în limbă, așa că poți lua în serios răspunsul meu. Nu este singurul loc unde am avut piercing și îți pot spune că cel mai puțin doare în limbă. Există un spray special care îți alină această durere. Sigur că ai voie să fumezi. Și o perioadă de timp nu vei avea voie să ți-l scoți. Sper că te-am putut ajuta. :*

3 răspunsuri:
| Skia a răspuns:

De ce vrei sa iti pui chiar in limba? e cel mai sensibil loc :-s Iti spun eu ca am vazut la farmacie o fata care debia putea sa vorbeasca si avea limba umflata deoarece a incercat sa isi puna piercing in limba, si a venit sa ceara ceva care sa treaca. eu acum nu iti spun sa nu faci ceea ce iti propui e corpul tau, faci ce vrei dar gandeste-te bine inaine. Funda?

| ValentinElTPU a răspuns:

Doare.
poti sa faci orice ca inainte, poti si sa fumezi

dar va fi greu sa te obisnuiesti cand mananci

| Cosmin_Cioroiu_1995 a răspuns:

Buna! Eu doar ce mi-am pus astazi. Cautam ceva lucruri ce m-ar putea ajuta. Mie mi l-a bagat o colega care a facut asta de zeci de ori deja si mi-a dat urmatoarele sfaturi:

-Fara fumat 2 saptamani macar.
-Fara lactate.
-Fara oua.
-Fara acid.
-Fara mancaruri fierbinti sau foarte reci.
-Sa nu te joci cu el in primele 3-4 zile macar.
-Sa il infiletezi mai tare la culcare si la trezire.
-Sa incerci sa respiri mai mult pe nas. Mai ales daca-i frig afara.

Sper ca te-am putut ajuta cumva! Succes!