| mirupet a întrebat:

TPU! Daca toate contactele de pe adresa de mess mi s-au adaugat pe contactele de la telefon, iar eu le-am sters( din telefon ), exista vreo sansa sa mi le introduc la loc( nu manual )? Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off sin pacate nu mai ai ce sa faci
intra pe mail si la la contacts deleted dar nu poti sa dai export dar poti sa te uiti la id si mai exista o cale sa te uiti la adressbook sau te uiti acolo la citate unde dau prietenii tai acolo la Y! Updates si mai vezi pe acolo id.
C-am atata nu mai ai ce sa faci si eu am patit acelasi lucru si na... Bafta!