| IooMar a întrebat:

In clasa am un coleg nou si il simpatizez, el mi-a zis ca sunt draguta, dar nu vorbeste cu mine la fel de mult cum o face cu alte fete. Ce credeti despre asta?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna! Uneori cand vorbesc cu fetele de la mine din clasa rosesc putin, dar cu persoana "preferata" de mine rosesc mai mult si ma fac foarte rosulaughing! Cred ca ar fi: Are si el sentimente, deci te cam simpatizeaza...

| Psychic a răspuns (pentru YONTU):

Si probabil din cauza asta se blocheaza.Incearca sa iei tu initiativa ca sa-i fie mai usor si poate se rezolva.

9 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Hei intra in lumea lui intreaba-l difrite lucruri (poate aveti ceva in comun) Si PS: Cred ca e mai timid si de aceea vorbeste mai putin cu tinebig grin. Se zice ca pe cine placi simpatizezi mai putintongue

Răspuns utilizator avertizat
| pikaღ a răspuns:

Parerea mea este sa nu fi ca celelalte, poate tie iti vorbeste mai sfios iar pe celelalte le considera doar prietene, vorbeste cu ele mai in gluma

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Dar, celelate fete se baga in seama cu el?

| IooMar explică (pentru Madutzadragutz05):

Nu, de obicei el le baga in seama.

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Pai daca tie iti place de el bagate in seama intreaba-l ceva ce crezi ca il intereseaza si stai prin preajma lui vezi cum e cu tine si cum e cu altele

| Florian_Pavel_1992 a răspuns:

Sincer? nu alerga dupa baieti.

| ralukutza22 a răspuns:

Eu zic sa te duci la el si sa il intrbi si tu despre el si dupa aia poate o sa vorbeasca si el cu tine...Cred ca este timid deasta...Si fetele acelea se baga in sufletu lui si el nu mai zice nimic.