| XtmCamiii a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie linkuri pe care pot edita poze dar am vazut pe hi5 la unele fete ca ameau pozele editate si numele lor erea scris cu se scrie disney as vrea si eu programul ala repede funda+vot

6 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Pai nu stiu care este dar poti downoalda in pc photoskape sau photoshop sau p net picnik big grin

| XtmCamiii explică:

Alte raspunsuri mai astept va rog!waiting

| XtmCamiii explică:

Multumesc byutza dar nu este cea ce caut va rog dati linkuri pe care pot schimba poze edita poze :d

| loliiizza a răspuns:

Picnik e genial. Daca vrei program pe calc eu am Ac dce Photoshop si merge super. Am folosit si photoshop, photoskape si sunt super si alea.
Funda?

| Maiiiiia a răspuns:

Photoscape

| BiancaByaBianca a răspuns:

Incearca www.pizap.com poti schimba si fundalul pozei.