| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste bloguri cu povesti interesantehappy Nu pagini de fb

13 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Http://sandypiticuta.blogspot.com/

Teenage life, the worst period se numeste povestea;;)

| EdynSt a răspuns:

Uite unul aici. are si cateva postari depre altele dar povestea Cei doi este foarte interesanta. http://edy-blog-boss.blogspot.com

| alexadeea a răspuns (pentru EdynSt):

Edyn imi place mult povestea de pe blog:].Am citit si eu:]].

| EdynSt a răspuns (pentru alexadeea):

Nu stiu daca stii, dar e scrisa de mine si te-am ales pentru a fi a 5-a cititoare gratuit a cartii cand se va lansa in Kobo Store in format electronic.

| mystery1girls a răspuns:

Incearca asta:

https://sangesitrandafiri.wordpress.com

Fata tocmai a redeschis blogul si a inceput o poveste noua

| alexadeea a răspuns:

Stiu Edyn ca e scris de tinebig grin

| qExtremeus a răspuns:

Danisfstories.blogspot.ro

| CumZicEu a răspuns:

Www.wattpad.com si nu e blog dar are foarte multe povesti... orice gen si sunt si foarte frumoase

| Ionutmantea a răspuns:

Povestile mele pentru copii se numeste blogul:blogcupovesti.blogspot.de