| middle654 a întrebat:

Buna TPU.dati-mi va rog nume de carti in care este vorba despre obsesia unui baiat pentru o fata,nu o lasa in pace, o urmareste etc. funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigma Otiliei de George Calinescu este o carte frumoasa in care se regaseste si subiectul pe care il doresti tu.

| papyterier a răspuns:

Nu stiu vreo carte genul ista dar stiu un anime este vorba despre un baiat care se indragosteste de o fata cand afla ca e chelnerita la o cafenea si mai multe chestii din astea e foarte frumos si merita vizionat :D se numeste Kaichou wa maid-sama sipoti sa il gasesti subtitrat (nu pe tot inca mai trebuie sa apara cateva episoade) pe site-ul www.deseneanimeonline.ro sau daca nu, pe www.trilulilu.ro, ori pur si simplu scrii pe google kaichou wa maid-sama ep... sub in ro si iti apare ( in total 26 ep sub in ro 19 ) sau daca nu poti sa le vezi pe toate subtitrate in engleza :D Sper sa iti placa ^_^