| Nothing05 a întrebat:

[ Dau funditaaa]. Inca odata am nevoie de sfaturile voastre. Sunt atat de nedumerita straight face.
Sa incepc. V-am povestit in intrebarea precedenta de baiatul pe cate-l plac dar el este cu alta fata. Acum cateva zile, acest baiat m-a sunat si mi-a spus ca i-a fost dor sa vorbeasca cu mine, ca s-a despartit de prietena lui etc. La un moment dat m-a intrebat : " Iza, tu ai prieten?" Eu i-am spus ca nu. Si atunci el a zis" Si. nu vrei sa stai cu mine? " La inceput am crezut ca e o gluma si i-am spus ca incepteze pentru ca nu am chef de glume. A insistat si a spus ca nu e gluma si el chiar vrea sa fim impreuna. Nu i-am dat un raspuns si i-am spus sa ma lasa sa ma gandesc.
Mi-a propus sa ne vedem sambata sa discutam FACE TO FACE si sa luam impreuna o decizie. Nu stiu ce sa-i raspund. In zilele astea, dar si inainte sa aiba prietena se comporta ff frumos cu mine, vorbim despre orice, ne intelege super bine. Nu vreau sa creada ca sunt o fetita proasta si ca din 2-3 vorbe dulci i-am cazut la picioare. Nu vreau sa fiu roata lui de rezerva. Noi am mai fost impreuna vreo 6-7 luni. Cand ne-am despartit am sferit enorm de mult si mi-am revenit foarte greu. Nu mai vreau si nu cred ca mai sunt instare sa mai trec inca odata prin asa ceva.
Il iubesc, vreau sa fiu cu el dar nu mai vreau sa plang si sa sufar. Vreau sa iau decizia cea mai inteleapta si va rog sa ma ajutati si sa nu fac vreo greseala!

Va multumesc inca odata pentru tot sprijinul acordat!:*:* Mereu ati fost alaturi de mine si va sunt recunoascatoare pentru asta! Va multumesc inca odata!:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haudy doo.

| Nothing05 explică:

Scz TPU, dar nu stiu dc nu s-a publicat intreaba intrebarestraight face.va rog sa ma scuzati

| Nothing05 explică:

Va rog sa scuzati greselile de ortografie, dar m-am grabit sad. Scuze