| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPU laughing de 4 zile mi-au apărut niște pete maronii și cu puțin rosu pe chiloței, am 12 ani și trebuie sa îmi vina ciclul, oare petele astea sunt un fel de avertisment? Menționez: de 4 zile mi-au venit in fiecare zi și s-au oprit ieri dar au revenit azi.

Răspuns Câştigător
| nojudgements a răspuns:

Vorbește cu mama ta! Ea stie sigur ce sa ti spuna si ce sfaturi sa ti dea. Si da, cred ca devii domnișoara!?

4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Asta este o discutie mama-fiica.

| NVSCS555 a răspuns:

Ti-a venit. Vorbeste cu mama ta. Ea iti poate da cele mai bune sfaturi.

| Anonima6754 explică:

Va mulțumesc tuturor! Am vorbit deja cu mama mea, dar am vrut sa vad sfatul mai multor fete! Va mulțumesc!♥️

| Anonima6754 explică:

Va mulțumesc tuturor! Am vorbit deja cu mama mea, dar am vrut sa vad sfatul mai multor fete! Va mulțumesc!